Züber Kakaolu Yulaf Bar

Züber Kakaolu Yulaf Bar yorum

Sağlıklı atıştırmalık kategorisinde birçok ürünü bulunan Züber markasının daha önce kendimiz için meyveli bar ve protein bar çeşitlerini, kızımız içinse kidz bar serisini denemiştik. Şimdi ise yakın zamanda çıkardığı Züber Kakaolu Yulaf Bar ürününü denedik ve yorumladık.

Önce Züber markasına ve kakaolu yulaf barın özelliklerine kısaca göz atalım.

Özellikler

Züber Kakaolu Yulaflı Çikolata Özellikleri

Züber markası 2017 Mart ayında tüketiciye merhaba dedi. O günden bu yana uluslararası hijyen ve kalite standartlarına uygun üretim tesislerinde sağlıklı, lezzetli ve ödüllü ürünler üretmeye devam ediyor. Markanın misyonu lezzet ile sağlık arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağımız hem lezzetli hem de sağlıklı ürünler üretmek. Markanın portföyünü katkısız, koruyucusuz, şeker ilavesiz, %100 doğal lezzetler oluşturuyor.

Züber Kakaolu Yulaf Barın içinde ilave şeker, tatlandırıcı, trans yağ, laktoz, herhangi bir katkı maddesi ve koruyucu yok. Ürünün VEGAN olduğunu ve GLUTEN içerdiğini de belirtmek isterim.

İçindekiler

Züber Yulaf Bar Kakaolu İçindekiler

Züber Kakaolu Yulaf Bar İçindekiler, Enerji ve Besin Değerleri Tablosu

Züber Kakaolu Yulaflı Bar İçeriği:

 • Yulaf (%47)
 • Hurma özü
 • Pirinç patlağı
 • Kakao Kitlesi (%7) (Kakao tozu, kakao yağı)
 • Zeytinyağı
 • Tuz

1 Paket Züber Kakaolu Yulaf Bar Kalori (28 g): 98 kcal

Değerlendirme

Züber Kakaolu Yulaf Bar Yorum

Züber kakaolu yulaflı çikolatanın içinde ince kıyılmış yulaf parçaları ve pirinç patlakları var. Pirinç patlağı deyince Crunch gibi bir lezzet beklemeyin zira içindeki pirinç patlakları hissedilmiyor bile. Yulaf parçaları ise belirgin.

Züber’in kakaolu antep fıstıklı barından sonra tadı biraz yavan geldi ama aralarındaki %30’luk kalori farkından da anlaşılacağı üzere iki ürünün kulvarları farklı.

Sonuç olarak Züber kakaolu yulaf bar, tokluk hissi veren az kalorili bir atıştırmalık arayanlar için güzel bir alternatif.

Siz de düşüncelerinizi paylaşın

   Yorum yapın

   Deneyimliyorum.com
   Logo